Dames 09

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Teun van Loon
Trainer Niek Aarts
Aanvoerder Mijke Gruson
Aanvoerder Emilie van Van hellenberg Hubar

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Zevenaar D2-O Nijmegen D12 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Bemmel D4 10 30 10 0 0
2 Zevenaar D2-O 9 19 6 1 2
3 Nijmegen D12 9 18 6 0 3
4 Nijmegen D11 10 10 3 1 6
5 Beuningen D5 10 10 3 1 6
6 Apeliotes D10 10 10 2 4 4
7 Apeliotes D9 10 10 2 4 4
8 Union D12 10 4 1 1 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt Union D12 n.n.b thuis
19 mrt MHC Bemmel 800 D4 n.n.b uit
26 mrt Hockey Vereniging Zevenaar D2 n.n.b thuis
2 apr MHCBeuningen D5 n.n.b uit
16 apr NMHC Nijmegen D11 n.n.b uit
23 apr N.S.H.C. Apeliotes D10 n.n.b thuis
14 mei NMHC Nijmegen D12 n.n.b thuis
21 mei Union D12 n.n.b uit
4 jun MHC Bemmel 800 D4 n.n.b thuis
11 jun Hockey Vereniging Zevenaar D2 n.n.b uit
18 jun MHCBeuningen D5 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Nijmegen D11 Apeliotes D9 (2-0)final
Beuningen D5 Union D12 (5-0)scheduled
Apeliotes D10 Nijmegen D12 (2-1)scheduled
Zevenaar D2-O Bemmel D4 (1-3)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Union D12 Nijmegen D11 (1-3)final
Nijmegen D12 Zevenaar D2-O (1-2)final
Bemmel D4 Beuningen D5 (5-1)scheduled
Apeliotes D9 Apeliotes D10 (2-2)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Apeliotes D10 Union D12 (1-3)final
Apeliotes D9 Nijmegen D12 (1-3)scheduled
Beuningen D5 Zevenaar D2-O (2-3)scheduled
Nijmegen D11 Bemmel D4 (1-3)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Zevenaar D2-O Nijmegen D11 (3-2)final
Bemmel D4 Apeliotes D10 (2-1)final
Nijmegen D12 Beuningen D5 (2-1)scheduled
Union D12 Apeliotes D9 (1-1)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Apeliotes D9 Bemmel D4 (2-4)final
Apeliotes D10 Zevenaar D2-O (0-1)final
Nijmegen D11 Beuningen D5 (0-1)scheduled
Union D12 Nijmegen D12 (2-5)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Nijmegen D11 Nijmegen D12 (1-3)final
Bemmel D4 Union D12 (7-1)final
Beuningen D5 Apeliotes D10 (2-2)final
Zevenaar D2-O Apeliotes D9 (1-1)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Nijmegen D12 Bemmel D4 (1-2)final
Apeliotes D9 Beuningen D5 (4-2)scheduled
Apeliotes D10 Nijmegen D11 (1-1)final
Union D12 Zevenaar D2-O (2-4)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Apeliotes D9 Nijmegen D11 (2-1)final
Bemmel D4 Zevenaar D2-O (5-1)final
Nijmegen D12 Apeliotes D10 (2-1)final
Union D12 Beuningen D5 (2-3)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Nijmegen D11 Union D12 (3-0)scheduled
DINSDAG 22 NOVEMBER 2022
Beuningen D5 Bemmel D4 (0-5)scheduled
WOENSDAG 23 NOVEMBER 2022
Apeliotes D10 Apeliotes D9 (1-1)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Nijmegen D12 Apeliotes D9 (3-2)scheduled
Zevenaar D2-O Beuningen D5 (2-1)scheduled
Bemmel D4 Nijmegen D11 (5-0)final
Union D12 Apeliotes D10 (0-4)final