Dames 07

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Karlijn de Wijn
Aanvoerder Jard Oonk
Aanvoerder Juliette van der Putten

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Nijmegen D8 Overbetuwe D3-O 0:00
Arnhem D2-O Bemmel D3 11:00
Westerduiven D2-O Union D10 12:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 QZ D5 10 24 8 0 2
2 Wijchen D3 9 18 5 3 1
3 Overbetuwe D3-O 8 17 5 2 1
4 Westerduiven D2-O 9 17 5 2 2
5 Apeliotes D7 10 13 4 1 5
6 Bemmel D3 9 12 3 3 3
7 Nijmegen D8 9 9 2 3 4
8 Union D10 9 7 2 1 6
9 Arnhem D2-O 9 7 2 1 6
10 Druten D2-O 10 5 1 2 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt AHC Velp D2 n.n.b thuis
19 mrt Westerduiven D2 n.n.b uit
26 mrt Hockey Club Druten D2 n.n.b thuis
2 apr HCOB - Hockeyclub Overbetuwe D3 n.n.b uit
16 apr MHC Wijchen D3 n.n.b thuis
23 apr Union D10 n.n.b uit
14 mei MHC Bemmel 800 D3 n.n.b thuis
21 mei HCQZ D5 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Bemmel D3 Westerduiven D2-O (2-5)final
Wijchen D3 Overbetuwe D3-O (2-2)final
QZ D5 Arnhem D2-O (7-0)scheduled
Apeliotes D7 Nijmegen D8 (0-2)final
Union D10 Druten D2-O (1-1)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Overbetuwe D3-O Union D10 (4-1)final
Druten D2-O Bemmel D3 (0-4)final
Nijmegen D8 Wijchen D3 (1-2)final
Arnhem D2-O Apeliotes D7 (0-4)scheduled
Westerduiven D2-O QZ D5 (2-1)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
QZ D5 Druten D2-O (8-1)scheduled
Bemmel D3 Overbetuwe D3-O (1-6)scheduled
Arnhem D2-O Nijmegen D8 (1-2)scheduled
Apeliotes D7 Westerduiven D2-O (3-2)scheduled
Union D10 Wijchen D3 (0-5)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Westerduiven D2-O Arnhem D2-O (4-0)scheduled
Nijmegen D8 Union D10 (2-3)final
Wijchen D3 Bemmel D3 (0-0)final
Overbetuwe D3-O QZ D5 (1-2)final
Druten D2-O Apeliotes D7 (0-1)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Westerduiven D2-O Nijmegen D8 (3-2)final
QZ D5 Wijchen D3 (1-0)scheduled
Arnhem D2-O Druten D2-O (1-0)scheduled
Bemmel D3 Union D10 (3-2)final
Apeliotes D7 Overbetuwe D3-O (1-4)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Union D10 QZ D5 (0-5)final
Wijchen D3 Apeliotes D7 (2-1)final
Overbetuwe D3-O Arnhem D2-O (6-1)final
Druten D2-O Westerduiven D2-O (0-5)scheduled
Nijmegen D8 Bemmel D3 (1-1)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Apeliotes D7 Union D10 (2-3)final
QZ D5 Bemmel D3 (3-5)scheduled
Druten D2-O Nijmegen D8 (1-1)final
Arnhem D2-O Wijchen D3 (1-1)final
Westerduiven D2-O Overbetuwe D3-O (1-1)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Bemmel D3 Apeliotes D7 (2-3)scheduled
Wijchen D3 Westerduiven D2-O (3-2)final
Union D10 Arnhem D2-O (1-4)final
Overbetuwe D3-O Druten D2-O (6-1)final
QZ D5 Nijmegen D8 (1-0)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Druten D2-O Wijchen D3 (0-2)final
Apeliotes D7 QZ D5 (0-1)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Westerduiven D2-O Bemmel D3 (3-3)final
Druten D2-O Union D10 (4-1)final
Nijmegen D8 Apeliotes D7 (1-1)scheduled
Arnhem D2-O QZ D5 (0-3)scheduled