Dames 05

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Mathijs Bouma
Trainer/Coach Hans van Loon
Aanvoerder Renske de Haas
Aanvoerder Eva Severijnen
Aanvoerder Danielle Zonjee
DWF aanvoerder Renske de Haas

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Nijmegen D5 Apeliotes D5 10:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Bemmel D2-O 10 22 7 1 2
2 Apeliotes D4 10 20 7 2 1
3 Union D6 10 15 5 0 5
4 Beuningen D3 8 15 4 3 1
5 Apeliotes D5 9 14 4 2 3
6 Wageningen D4 9 13 4 1 4
7 Union D8 9 4 1 1 7
8 Nijmegen D5 9 0 0 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
4 dec NMHC Nijmegen D5 10:00 uit
12 mrt Union D6 n.n.b uit
19 mrt WMHC D4 n.n.b uit
26 mrt N.S.H.C. Apeliotes D4 n.n.b thuis
2 apr MHCBeuningen D3 n.n.b uit
16 apr Union D8 n.n.b uit
23 apr NMHC Nijmegen D5 n.n.b thuis
14 mei MHC Bemmel 800 D2 n.n.b uit
21 mei Union D6 n.n.b thuis
4 jun WMHC D4 n.n.b thuis
11 jun N.S.H.C. Apeliotes D4 n.n.b uit
18 jun MHCBeuningen D3 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Bemmel D2-O Wageningen D4 (1-0)final
Beuningen D3 Apeliotes D4 (3-3)final
Union D8 Apeliotes D5 (0-0)final
Nijmegen D5 Union D6 (2-5)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Apeliotes D5 Nijmegen D5 (3-0)final
Apeliotes D4 Union D8 (1-0)final
Wageningen D4 Beuningen D3 (1-1)scheduled
Union D6 Bemmel D2-O (2-0)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Union D8 Beuningen D3 (1-4)final
Union D6 Wageningen D4 (1-0)final
Bemmel D2-O Apeliotes D5 (2-2)final
Nijmegen D5 Apeliotes D4 (0-3)cancelled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Apeliotes D4 Bemmel D2-O (0-2)final
Beuningen D3 Nijmegen D5 (5-0)scheduled
Apeliotes D5 Union D6 (1-0)final
Wageningen D4 Union D8 (3-2)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Union D6 Apeliotes D4 (0-2)final
Bemmel D2-O Beuningen D3 (2-1)final
Apeliotes D5 Wageningen D4 (3-1)final
Nijmegen D5 Union D8 (0-1)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Nijmegen D5 Apeliotes D4 (0-5)final
WOENSDAG 26 OKTOBER 2022
Beuningen D3 Union D6 (3-0)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Apeliotes D4 Apeliotes D5 (3-1)final
Union D8 Bemmel D2-O (3-4)final
Nijmegen D5 Wageningen D4 (2-5)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Bemmel D2-O Nijmegen D5 (6-0)final
Union D6 Union D8 (2-1)final
Apeliotes D5 Beuningen D3 (1-2)scheduled
Wageningen D4 Apeliotes D4 (2-3)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Apeliotes D4 Beuningen D3 (1-1)scheduled
Wageningen D4 Bemmel D2-O (3-0)final
Union D6 Nijmegen D5 (1-0)final
Apeliotes D5 Union D8 (4-1)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Union D8 Apeliotes D4 (0-3)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Apeliotes D4 Nijmegen D5 (4-1)scheduled
Apeliotes D5 Bemmel D2-O (0-6)final
Wageningen D4 Union D6 (10-0)scheduled
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
Bemmel D2-O Union D6 (3-1)scheduled