Dames 03

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Bhavarth van de Leemput
Assistent-Trainer Dirk Lamée
Aanvoerder Dian Laffra
Aanvoerder Lieke van der Steur

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
HCM D2-O Upward D3 12:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Union D5 9 21 7 0 2
2 Upward D2-O 9 19 6 1 2
3 Beuningen D2-O 8 19 6 1 1
4 Apeliotes D3 9 17 5 2 2
5 Wageningen D3 9 13 4 1 4
6 Union D4 9 10 3 1 5
7 HCM D2-O 8 7 2 1 5
8 QZ D3-O 9 7 2 1 6
9 Upward D3 8 0 0 0 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt Arnhemse Mixed Hockey Club Upward D3 n.n.b uit
19 mrt HCM Arnhem D2 n.n.b thuis
26 mrt Union D5 n.n.b uit
2 apr HCQZ D3 n.n.b uit
23 apr Arnhemse Mixed Hockey Club Upward D2 n.n.b uit
14 mei Union D4 n.n.b thuis
21 mei MHCBeuningen D2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Upward D3 Union D5 (0-1)final
Union D4 Upward D2-O (0-7)final
HCM D2-O QZ D3-O (2-3)scheduled
Wageningen D3 Apeliotes D3 (3-1)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
QZ D3-O Union D4 (2-2)final
Upward D2-O Beuningen D2-O (1-3)scheduled
Union D5 HCM D2-O (4-3)final
Apeliotes D3 Upward D3 (1-0)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Beuningen D2-O Union D4 (5-1)final
HCM D2-O Apeliotes D3 (1-2)final
Union D5 QZ D3-O (5-0)scheduled
Wageningen D3 Upward D2-O (3-0)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Union D4 Wageningen D3 (2-1)final
QZ D3-O Beuningen D2-O (1-5)scheduled
Upward D2-O Upward D3 (9-1)final
Apeliotes D3 Union D5 (1-0)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
HCM D2-O Upward D2-O (3-4)scheduled
Apeliotes D3 QZ D3-O (2-1)final
Upward D3 Union D4 (0-2)final
Wageningen D3 Beuningen D2-O (2-3)scheduled
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
QZ D3-O Wageningen D3 (1-4)final
Beuningen D2-O Upward D3 (6-0)final
Union D4 HCM D2-O (1-4)final
Upward D2-O Union D5 (5-0)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
HCM D2-O Beuningen D2-O (1-5)scheduled
Apeliotes D3 Upward D2-O (2-2)final
Upward D3 Wageningen D3 (0-5)final
Union D5 Union D4 (3-2)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Union D4 Apeliotes D3 (1-0)final
Beuningen D2-O Union D5 (2-4)scheduled
Wageningen D3 HCM D2-O (3-3)final
Upward D3 QZ D3-O (0-1)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
QZ D3-O Upward D2-O (1-4)scheduled
Union D5 Wageningen D3 (2-1)final
Apeliotes D3 Beuningen D2-O (1-1)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Upward D2-O Union D4 (4-2)final
Apeliotes D3 Wageningen D3 (4-1)final
QZ D3-O HCM D2-O (1-5)scheduled
Union D5 Upward D3 (4-1)final