Heren 01

 

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder prestatieteam Mathijs Bouma
Aanvoerder prestatieteam Stijn Janssen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Bemmel H1 Nuenen H1 14:45
Concordia H1 Venray H1 14:45
Gemert H1 Oedenrode H1 14:45
Heeze H1 Apeliotes H1 14:45
Scoop H1 Beuningen H1 14:45
Uden H1 Rosmalen H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Apeliotes H1 20 52 17 1 2
2 Bemmel H1 20 43 14 1 5
3 Nuenen H1 20 41 13 2 5
4 Beuningen H1 20 39 12 3 5
5 Rosmalen H1 20 38 11 5 4
6 Scoop H1 20 29 9 2 9
7 Oedenrode H1 20 26 8 2 10
8 Venray H1 20 20 6 2 12
9 Gemert H1 20 20 5 5 10
10 Concordia H1 20 17 5 2 13
11 Uden H1 20 13 3 4 13
12 Heeze H1 20 7 2 1 17

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 mei HOCKEY HEEZE H1 14:45 uit
12 jun Hockey Club Uden H1 14:45 thuis - Willem Faassen - Veld 4

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Venray H1 Heeze H1 5-3
Rosmalen H1 Bemmel H1 2-3
Apeliotes H1 Scoop H1 7-2
Gemert H1 Concordia H1 3-4
Beuningen H1 Nuenen H1 4-1
Oedenrode H1 Uden H1 2-1
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Uden H1 Venray H1 7-5
Scoop H1 Oedenrode H1 2-0
Nuenen H1 Rosmalen H1 2-2
Heeze H1 Gemert H1 1-3
Concordia H1 Beuningen H1 1-4
Bemmel H1 Apeliotes H1 1-2
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Venray H1 Scoop H1 3-5
Apeliotes H1 Nuenen H1 4-0
Rosmalen H1 Beuningen H1 2-2
Heeze H1 Concordia H1 1-3
Gemert H1 Uden H1 7-2
Oedenrode H1 Bemmel H1 2-1
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Nuenen H1 Oedenrode H1 7-1
Uden H1 Heeze H1 1-1
Bemmel H1 Venray H1 4-5
Beuningen H1 Apeliotes H1 2-2
Scoop H1 Gemert H1 1-2
Concordia H1 Rosmalen H1 0-5
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Uden H1 Concordia H1 3-2
Venray H1 Nuenen H1 3-5
Apeliotes H1 Rosmalen H1 3-2
Gemert H1 Bemmel H1 3-3
Heeze H1 Scoop H1 1-2
Oedenrode H1 Beuningen H1 2-1
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Nuenen H1 Gemert H1 3-1
Concordia H1 Apeliotes H1 2-5
Beuningen H1 Venray H1 3-2
Bemmel H1 Heeze H1 4-1
Rosmalen H1 Oedenrode H1 3-3
Scoop H1 Uden H1 2-0
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Scoop H1 Concordia H1 1-0
Venray H1 Rosmalen H1 3-4
Oedenrode H1 Apeliotes H1 0-3
Gemert H1 Beuningen H1 1-4
Uden H1 Bemmel H1 4-5
Heeze H1 Nuenen H1 3-1
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Apeliotes H1 Venray H1 2-3
Concordia H1 Oedenrode H1 1-2
Bemmel H1 Scoop H1 1-0
Rosmalen H1 Gemert H1 3-3
Beuningen H1 Heeze H1 9-0
Nuenen H1 Uden H1 3-1
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Uden H1 Beuningen H1 0-3
Scoop H1 Nuenen H1 2-0
Heeze H1 Rosmalen H1 2-3
Bemmel H1 Concordia H1 2-1
Gemert H1 Apeliotes H1 2-3
Venray H1 Oedenrode H1 3-3
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Beuningen H1 Scoop H1 3-0
Venray H1 Concordia H1 5-1
Nuenen H1 Bemmel H1 1-2
Apeliotes H1 Heeze H1 8-1
Oedenrode H1 Gemert H1 3-2
Rosmalen H1 Uden H1 8-0
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Concordia H1 Nuenen H1 1-2
Gemert H1 Venray H1 1-2
Heeze H1 Oedenrode H1 1-6
Scoop H1 Rosmalen H1 1-1
Uden H1 Apeliotes H1 2-7
Bemmel H1 Beuningen H1 2-1
ZONDAG 13 MAART 2022
Uden H1 Oedenrode H1 2-5
Scoop H1 Apeliotes H1 1-2
Heeze H1 Venray H1 4-2
Bemmel H1 Rosmalen H1 1-5
Nuenen H1 Beuningen H1 3-2
ZONDAG 20 MAART 2022
Beuningen H1 Concordia H1 4-0
Venray H1 Uden H1 10-1
Apeliotes H1 Bemmel H1 3-1
Oedenrode H1 Scoop H1 1-2
Rosmalen H1 Nuenen H1 1-2
Gemert H1 Heeze H1 3-0
ZONDAG 27 MAART 2022
Scoop H1 Venray H1 5-1
Uden H1 Gemert H1 4-4
Beuningen H1 Rosmalen H1 2-3
Bemmel H1 Oedenrode H1 4-3
Nuenen H1 Apeliotes H1 4-2
Concordia H1 Heeze H1 4-3
ZONDAG 3 APRIL 2022
Rosmalen H1 Concordia H1 3-0
Venray H1 Bemmel H1 4-5
Apeliotes H1 Beuningen H1 3-1
Gemert H1 Scoop H1 1-0
Heeze H1 Uden H1 1-6
Oedenrode H1 Nuenen H1 2-5
ZONDAG 10 APRIL 2022
Beuningen H1 Oedenrode H1 2-1
Nuenen H1 Venray H1 3-1
Rosmalen H1 Apeliotes H1 4-6
Concordia H1 Uden H1 2-2
Scoop H1 Heeze H1 4-0
Bemmel H1 Gemert H1 2-1
ZATERDAG 16 APRIL 2022
Concordia H1 Gemert H1 2-2
ZONDAG 24 APRIL 2022
Apeliotes H1 Concordia H1 4-2
Heeze H1 Bemmel H1 0-5
Oedenrode H1 Rosmalen H1 1-4
Venray H1 Beuningen H1 4-4
Uden H1 Scoop H1 2-2
Gemert H1 Nuenen H1 2-2
ZONDAG 8 MEI 2022
Nuenen H1 Heeze H1 4-1
Concordia H1 Scoop H1 3-2
Rosmalen H1 Venray H1 6-2
Bemmel H1 Uden H1 8-2
Apeliotes H1 Oedenrode H1 3-0
Beuningen H1 Gemert H1 6-2
ZONDAG 15 MEI 2022
Scoop H1 Bemmel H1 0-3
Uden H1 Nuenen H1 1-4
Heeze H1 Beuningen H1 0-3
Venray H1 Apeliotes H1 2-5
Oedenrode H1 Concordia H1 1-4
Gemert H1 Rosmalen H1 2-5
ZONDAG 22 MEI 2022
Rosmalen H1 Heeze H1 4-0
Oedenrode H1 Venray H1 4-2
Nuenen H1 Scoop H1 4-1
Concordia H1 Bemmel H1 0-2
Apeliotes H1 Gemert H1 7-0
Beuningen H1 Uden H1 6-0